Agenda



Datum Tijd Naam Omschrijving
2017
Verder terug
3 feb 20:00 Intern ronde 16 Volgende dag Emanuel Lasker-ZSG
10 feb 20:00 Intern ronde 17 OSBO-competities
17 feb 20:00 Dr. J. Visser cup (kwart finales) + Intern ronde 18 OSBO-competities uitloopweek
24 feb 20:00 Rapid cyclus 2 Voorjaarsvakantie, geen jeugdschaak
3 mrt 20:00 Weekendtoernooi
10 mrt 20:00 Intern ronde 19 ZSG 2 x ZZS!1 en ZSG 3 x Pegasus1. Volgende dag Almelo - ZSG.
17 mrt 20:00 Intern ronde 20 OSBO-competities uitloopweek
24 mrt 20:00 Voorjaarssnelschaak
31 mrt 20:00 Intern ronde 21 Volgende dag ZSG-Sneek + OSBO-slotrondes
7 apr 20:00 Intern ronde 22 OSBO-slotrondes
14 apr 20:00 Geen schaak Goede vrijdag + OSBO-slotrondes uitloopweek
21 apr 20:00 Rapid cyclus 2
28 apr 20:00 Dr. J. Visser cup (halve finales) + Intern ronde 23 Meivakantie, geen jeugdschaak
5 mei 20:00 Geen schaak Bevrijdingsdag + Volgende dag Groninger Combinatie 3-ZSG
12 mei 20:00 Intern ronde 24
19 mei 20:00 Intern ronde 25
26 mei 20:00 Geen schaak Dag na Hemelvaartsdag
2 jun 20:00 Intern ronde 26
9 jun 20:00 Dr. J. Visser cup (finale) + Intern ronde 27 Slotronde
22 jun 20:00 Zomerschaak cafe Koos
29 jun 20:00 Zomerschaak cafe Koos
6 jul 20:00 Zomerschaak cafe Koos
13 jul 20:00 Zomerschaak cafe Koos
14 jul 18:00 ALV / Chinees
20 jul 20:00 Zomerschaak cafe Koos
27 jul 20:00 Zomerschaak cafe Koos
3 aug 20:00 Zomerschaak cafe Koos
10 aug 20:00 Zomerschaak cafe Koos
17 aug 20:00 Zomerschaak cafe Koos
24 aug 20:00 Zomerschaak cafe Koos
29 sep 20:00 Geen Schaak
6 okt 20:00 Interne Dit wordt heel leuk de Miklosloper is weer terug. Maar wordt niet heel erg laat, immers morgen speelt ZSG1
7 okt 13:00 ZSG1 - SG Staunton
13 okt 20:00 interne + extern thuis ZSG 3 + 4 ZSG 3 x Dronten 1; ZSG 4 x Denk & Zet 1
20 okt 20:00 Dr. J Visser Bokaal; loting en ronde 1 + interne 19.30 uur: instructie 'dynamisch spel/initiatief' a.h.v. De Koning Gans x Haspers (Ferdinand)
27 okt 20:00 intern + KNSB beker ZSG - Almelo
3 nov 20:00 Rapid ronde 2 t/m 4
4 nov 20:00 Spassky's - ZSG 1
10 nov 20:00 Interne + extern ZSG 2 ZSG 2 x ZZS! 1
17 nov 20:00 Herfstblitz
24 nov 19:30 Training Wiebe + rapid ronde 5 t/m 7 19.30 uur: instructie 'Kracht van de loper' (Wiebe) + rapid
1 dec 19:30 Training Miklos + Dr. J. Visser cup ronde 2 / Interne 19.30 uur: instructie 'Mayhem met Morphy' (Miklos) 20:00 uur ZSG - Wageningen (KNSB beker)
8 dec 19:30 Training Piet, Intern
15 dec 20:00 Intern + ZSG 3 thuis ZSG 3 x VSG 2
16 dec 13:00 ZSG 1 - Philidor 1847 3
22 dec 20:00 Kerstblitz + ZSG 4 thuis ZSG 4 x De Schaakmaat 2
29 dec 20:00 Geen schaken
2018
5 jan 20:00 Rapid cyclus 2 ronde 1 t/m 3
12 jan 20:00 Dr. J. Visser cup kwartfinales; Intern
19 jan 20:00 Intern + ZSG 2 thuis
26 jan 20:00 Rapid cyclus 2 ronde 4 t/m 6
2 feb 20:00 Interne competitie
9 feb 20:00 Interne competitie
16 feb 20:00 Rapid cyclus 2 ronde 7 t/m 9 extern ZSG 3
23 feb 20:00 "Vrij spelen"
2 mrt 20:00 Dr. J. Visser cup halve finales; Intern
9 mrt 20:00 Intern + ZSG 2 en 4 thuis ZSG 4 x Pallas 4
16 mrt 20:00 Rapid cyclus 3 ronde 1 t/m 3
23 mrt 20:00 Lenteblitz
30 mrt 20:00 Geen schaken i.v.m. Goede Vrijdag
6 apr 20:00 Interne competitie
13 apr 20:00 Intern + slotronde ZSG 2 (Putten)
20 apr 20:00 Rapid cyclus 3 ronde 4 t/m 6
27 apr 20:00 Geen schaken i.v.m. Koningsdag
4 mei 20:00 Interne competitie
11 mei 20:00 Ascension Cup
18 mei 20:00 Rapid cyclus 3 ronde 7 t/m 9
25 mei 20:00 Interne competitie
27 mei 13:00 CPN toernooi cafe Koos 3e CPN toernooi cafe Koos
1 jun 20:00 Dr. J. Visser cup finale + Interne competitie
8 jun 20:00 Laatste clubavond
9 jun 16:00 Afsluiting