Basisschool schaaktoernooi 2019

 

is powered by

   

  

 

Halve finale: woensdag 6 maart 2019 van 13:25 - 17:00 uur (zaal open vanaf 13:00 uur)

Deltion College Gebouw Oost (Mozartlaan 15, 8031AA Zwolle)

Parkeren van auto en fiets in P1 via ingang Obrechtstraat

(Binnenkort meer informatie)

 

Finale (alleen voor de beste 8 teams per categorie): woensdag 13 maart 2019 van 14:00 - 16:30 (zaal open vanaf 13:30 uur)

OBS Octopus (Provincieroute 143, 8016GB Zwolle)

 

Voorlopige deelnemerslijst

Er zijn 73 teams van 32 verschillende scholen aangemeld. Met 16 wisselspelers komt aantal deelnemers boven de 300 deelnemers uit. Nieuwe aanmeldingen kunnen alleen nog verwerkt worden als de poule-indeling met 6 teams per poule daarvoor ruimte biedt of als een al ingedeeld team zich terugtrekt. Graag wijzigingen en aanvullingen zo snel mogelijk doorgeven.

Dit zijn de teams die zijn aangemeld (bijgewerkt t/m 12-2-2019) met [tussen rechte haakjes het poulenummer] gesorteerd op naam van de school:

1. [I6] Aquamarijn B1: Boaz, Ammiel, Ruben, Florian
2. [H2] Aquamarijn B2: Fedor, David, Jesse, Sari
3. [I5] Aquarel B1: Tobias, Jonas, Lisa,
4. [F5] Atelier A1: Kaya, Jurre, Silke, Jayden
5. [F6] Campherbeek A1: Luna, Simon, Yael, Bartel
6. [M3] Carillion B1: Storm, Jurre, Lisa, Febe
7. [A3] De Phoenix A1: Max, Willem, Mirthe, Ilse, Floyd, Abe
8. [C3] Duyvencamp A1: Elmar, Dirk, Luuk, Frederieke
9. [N3] Duyvencamp B1: Francijn, Jorieke, Jort, Joris
10. [H1] Duyvencamp B2: Noor, Mats, Joseph, Lauren
11. [B3] Emmaschool A1: Ivar, Casper, Marijn, Anne, Levi
12. [A5] Emmaschool A2: Wierd, Siewerd, Lucas, Lisa
13. [N2] Festival B1: Yrai, Lotte, Lieke, Archit
14. [I4] Festival B2: Sem, Sil, Hannah, Elize
15. [M4] Festival B3: Milan, Tom, Pepijn, Silvijn
16. [D3] Geen tegenstander A1
17. [G1] Geen tegenstander B1
18. [M2] Geen tegenstander B2
19. [I2] Geen tegenstander B3
20. [K2] Geen tegenstander B4
21. [C5] Geert Groteschool A1: Maurits, Laurens, Sophie, Annemijn
22. [A6] Geert Groteschool A2: Lucas, Christian, Dinn, Marius
23. [N1] Geert Groteschool B1: Hugo, Mels, Max, Mess
24. [G4] Geert Groteschool B2: Maarten, Dide, Luuk, Jisse
25. [D1] Ichthus A1: Jamie, Hidde, Ruben, Aron, Yoram
26. [E1] Jenapleinschool A1: Sep, Jon, Bent, Luuk
27. [M6] Jenapleinschool B1: Bas, Kaat, Tieme, Tobias
28. [C1] Morgenster A1: Huub, Stijn, Dyan, Luuk
29. [K1] Morgenster B1: Ivar, Ruben, Nout, Max
30. [D6] Mozaïek A1: Colin, Job, Joep, Aafke, Kian
31. [K6] Mozaïek B1: George, Elin, Milan, Jack
32. [D4] Onderwijsroute10-14 A1: Bas, Tim, Kyamo, Bent, Julia
33. [G5] Parkschool B1: Amber, Magnus, Boris, Anais
34. [F2] Saffier A1: Silke, Ruth, Geerten, Lucas, Geerten Schaap
35. [L4] Saffier B1: Stan, Maurits, Ivo, Nils, Jefta
36. [A4] Samragd A1: Lijng, Levi, Joshua, Gideon
37. [B6] Samragd A2: Ian, Job, Amos, Dylan
38. [B4] Schatkamer A1: Ciwan, Jipp, Jesper, Ruben
39. [K3] Schatkamer B1: Stijn, Finn, Benjamin, Iris
40. [H6] Schatkamer B2: Kea, Niek, Sem, Jelte
41. [G2] Schatkamer B3: Daan, Quint, Noah, Laurens
42. [D2] Sprankel A1: Björn, Levi, Wessel, Ruben
43. [B1] Sprankel A2: Job, Seb, Noah, Tygo
44. [C4] Sprankel A3: Floris, Jonah, Joas, Thobian
45. [K5] Springplank B1: Ihsan, Chalina, Nisanur, Fatima, Selena
46. [D5] Talentum A1: Milan, Maxime, Aron, Gijs
47. [E2] Toonladder A1: Alexia, Roan, Dimateo, Jari
48. [C2] Van Heemstraschool A1: Jesse, Tim, Lars, Christiaan
49. [E6] Van Heemstraschool A2: Maurits, Tom, Joris, Stan
50. [L2] Van Heemstraschool B3: Jaime, Robin, Noreen, Vera, Nick
51. [A1] Vlieger(2) A1: Thies, Esmee, Thijs, Floor
52. [F1] Vlieger(2) A2: Stijn, Lex, Thijs, Lars, Hessel
53. [I1] Vlieger(2) B1: Sander, Eva , Silke, Wout
54. [L1] Vlieger(2) B2: Ralph, Aron, Anna, Esmée
55. [N5] Vlieger(2) B3: Jayden, Jesse, Emmelie, Simon
56. [M1] Vlieger(2) B4: Tijn, Lieke, Jesse, Noa, Kajan
57. [F4] Vlieger(3) A1: Marnix, Thomas , Dylan , Justin, Tristan, Daphne
58. [B2] Vlieger(3) A2: Lieke, Arda, Eray, Amber, Kevin
59. [E5] Vlieger(3) A3: Brinn, Zeb, Kyra, Sanne , Savine
60. [G6] Vlieger(3) B1: Fabio, Matthijs , Yunuen, Keano , Carlijn
61. [L5] Vlieger(3) B2: Norah, Luuk, Floor, Laurine
62. [K4] Vlieger(3) B3: Anniek, Vita, Daan, Tim, Arthur
63. [H3] Vlieger(3) B4: Mats, Anwar, Lisa, Emma
64. [M5] Wendakker B1: Pepijn, Boyd, Stan, Rogier
65. [L3] Wendakker B2: Valentijn, Lois, Merlijn,
66. [H5] Werkschuit B1: Joeri, Joran, Jim, Tom
67. [B5] Wieden A1: Ryan, Arda, Mousstafa, Cinar, Saeed
68. [F3] Wilgenburg A1: Joel, Cas, Silvan, Manu, Thijs
69. [L6] Wilgenburg B1: Timo, Arthur, Justin, Joshua, Kenji, Gijs
70. [A2] Wingerd A1: Gijs, Ruben, Merijn, Rowen
71. [C6] Wingerd A2: Rhyan, Armin, Tim P, Tim E
72. [E3] Wingerd A3: Hinte, Koen, Meike- Marith, Fejaz
73. [I3] Wingerd B1: Paco, Sverre, Marnix, Joep
74. [N6] Wingerd B2: Levi Leon, Bo-Yuan, Xavio, Kay
75. [E4] Zevensprong A1: Noah, Dominiek, Tygo, Juliette, Stijn
76. [G3] Zevensprong B1: Thijs, Jasper, Maarten, Ruth
77. [H4] Zevensprong B2: Maurits, Silvijn, Mats , Jary
78. [N4] Zevensprong B3: Chris, Merijn, Lukas, Kyan

 

De aanmeldingen gesorteerd op poulenummer levert onderstaande poule-indeling:

[A1] Vlieger(2) A1: Thies, Esmee, Thijs, Floor
[A2] Wingerd A1: Gijs, Ruben, Merijn, Rowen
[A3] De Phoenix A1: Max, Willem, Mirthe, Ilse , Floyd, Abe
[A4] Samragd A1: Lijng, Levi, Joshua, Gideon
[A5] Emmaschool A2: Wierd, Siewerd, Lucas, Lisa
[A6] Geert Groteschool A2: Lucas, Christian, Dinn, Marius

[B1] Sprankel A2: Job, Seb, Noah, Tygo
[B2] Vlieger(3) A2: Lieke, Arda, Eray, Amber, Kevin
[B3] Emmaschool A1: Ivar, Casper, Marijn, Anne, Levi
[B4] Schatkamer A1: Ciwan, Jipp, Jesper, Ruben
[B5] Wieden A1: Ryan, Arda, Mousstafa, Cinar, Saeed
[B6] Samragd A2: Ian, Job, Amos, Dylan

[C1] Morgenster A1: Huub, Stijn, Dyan, Luuk
[C2] Van Heemstraschool A1: Jesse, Tim, Lars, Christiaan
[C3] Duyvencamp A1: Elmar, Dirk, Luuk, Frederieke
[C4] Sprankel A3: Floris, Jonah, Joas, Thobian
[C5] Geert Groteschool A1: Maurits, Laurens, Sophie, Annemijn
[C6] Wingerd A2: Rhyan, Armin, Tim P, Tim E

[D1] Ichthus A1: Jamie, Hidde, Ruben, Aron, Yoram
[D2] Sprankel A1: Björn, Levi, Wessel, Ruben
[D3] Geen tegenstander A1
[D4] Onderwijsroute10-14 A1: Bas, Tim, Kyamo, Bent, Julia
[D5] Talentum A1: Milan, Maxime, Aron, Gijs
[D6] Mozaïek A1: Colin, Job, Joep, Aafke, Kian

[E1] Jenapleinschool A1: Sep, Jon, Bent, Luuk
[E2] Toonladder A1: Alexia, Roan, Dimateo, Jari
[E3] Wingerd A3: Hinte, Koen, Meike- Marith, Fejaz
[E4] Zevensprong A1: Noah, Dominiek, Tygo, Juliette, Stijn
[E5] Vlieger(3) A3: Brinn, Zeb, Kyra, Sanne , Savine
[E6] Van Heemstraschool A2: Maurits, Tom, Joris, Stan

[F1] Vlieger(2) A2: Stijn, Lex, Thijs, Lars, Hessel
[F2] Saffier A1: Silke, Ruth, Geerten, Lucas, Geerten Schaap
[F3] Wilgenburg A1: Joel, Cas, Silvan, Manu, Thijs
[F4] Vlieger(3) A1: Marnix, Thomas , Dylan , Justin, Tristan, Daphne
[F5] Atelier A1: Kaya, Jurre, Silke, Jayden
[F6] Campherbeek A1: Luna, Simon, Yael, Bartel

[G1] Geen tegenstander B1
[G2] Schatkamer B3: Daan, Quint, Noah, Laurens
[G3] Zevensprong B1: Thijs, Jasper, Maarten, Ruth
[G4] Geert Groteschool B2: Maarten, Dide, Luuk, Jisse
[G5] Parkschool B1: Amber, Magnus, Boris, Anais
[G6] Vlieger(3) B1: Fabio, Matthijs , Yunuen, Keano , Carlijn

[H1] Duyvencamp B2: Noor, Mats, Joseph, Lauren
[H2] Aquamarijn B2: Fedor, David, Jesse, Sari
[H3] Vlieger(3) B4: Mats, Anwar, Lisa, Emma
[H4] Zevensprong B2: Maurits, Silvijn, Mats , Jary
[H5] Werkschuit B1: Joeri, Joran, Jim, Tom
[H6] Schatkamer B2: Kea, Niek, Sem, Jelte

[I1] Vlieger(2) B1: Sander, Eva , Silke, Wout
[I2] Geen tegenstander B3
[I3] Wingerd B1: Paco, Sverre, Marnix, Joep
[I4] Festival B2: Sem, Sil, Hannah, Elize
[I5] Aquarel B1: Tobias, Jonas, Lisa,
[I6] Aquamarijn B1: Boaz, Ammiel, Ruben, Florian

[K1] Morgenster B1: Ivar, Ruben, Nout, Max
[K2] Geen tegenstander B4
[K3] Schatkamer B1: Stijn, Finn, Benjamin, Iris
[K4] Vlieger(3) B3: Anniek, Vita, Daan, Tim, Arthur
[K5] Springplank B1: Ihsan, Chalina, Nisanur, Fatima, Selena
[K6] Mozaïek B1: George, Elin, Milan, Jack

[L1] Vlieger(2) B2: Ralph, Aron, Anna, Esmée
[L2] Van Heemstraschool B3: Jaime, Robin, Noreen, Vera, Nick
[L3] Wendakker B2: Valentijn, Lois, Merlijn,
[L4] Saffier B1: Stan, Maurits, Ivo, Nils, Jefta
[L5] Vlieger(3) B2: Norah, Luuk, Floor, Laurine
[L6] Wilgenburg B1: Timo, Arthur, Justin, Joshua, Kenji, Gijs

[M1] Vlieger(2) B4: Tijn, Lieke, Jesse, Noa, Kajan
[M2] Geen tegenstander B2
[M3] Carillion B1: Storm, Jurre, Lisa, Febe
[M4] Festival B3: Milan, Tom, Pepijn, Silvijn
[M5] Wendakker B1: Pepijn, Boyd, Stan, Rogier
[M6] Jenapleinschool B1: Bas, Kaat, Tieme, Tobias

[N1] Geert Groteschool B1: Hugo, Mels, Max, Mess
[N2] Festival B1: Yrai, Lotte, Lieke, Archit
[N3] Duyvencamp B1: Francijn, Jorieke, Jort, Joris
[N4] Zevensprong B3: Chris, Merijn, Lukas, Kyan
[N5] Vlieger(2) B3: Jayden, Jesse, Emmelie, Simon
[N6] Wingerd B2: Levi Leon, Bo-Yuan, Xavio, Kay

Er zijn 6 teams per poule ingedeeld. De teams spelen wedstrijden tegen de andere teams in de poule. In poule D, G, I, K en M is een team 'Geen tegenstander' ingedeeld. Eventuele late aanmelders kunnen nog meedoen op een van deze plaatsen.