Basisschool schaaktoernooi 2020

 

is powered by

              

 

Halve finale: woensdag 4 maart 2020 van 13:30 - 17:00 uur (zaal open vanaf 13:00 uur)

Deltion College Gebouw Oost (Mozartlaan 15, 8031AA Zwolle)
Parkeren van auto en fiets in P1 via ingang Obrechtstraat

 Download het toernooiboekje (pdf-bestand 350KB) met alle informatie bijgewerkt tot 16-2-2020

 

Uitslagen finale 11 maart 2020

Categorie A:

1e plaats en kampioen van Zwolle en omstreken


Van Heemstraschool

2e plaats

De Werkschuit


3e plaats

Het Atelier 

4e plaats De Wingerd
5e plaats Jenapleinschool
6e plaats De Wilgenburg
7e plaats Vlieger2
8e plaats Geert Groteschool

Categorie B (groep 3 t/m 6):

1e plaats en kampioen van Zwolle en omstreken

Het Mozaïk


2e plaats

Geert Groteschool

3e plaats

De Sprankel 

4e plaats Het Saffier
5e plaats De Morgenster
6e plaats Vlieger3
7e plaats Jenapleinschool
8e plaats De Aquarel

 


en zo brengen we de felicitaties over tijdens de finale op 11 maart... 

Download de Uitslagenformulieren van de finale (pdf-bestand van 0,27MB).

 

Finale (alleen voor poulewinnaars van 4 maart) wordt gespeeld op 11 maart 2020 van 14:00 - 16:30 (zaal open vanaf 13:30 uur)

OBS Octopus (Provincieroute 143, 8016GB Zwolle)

In Categorie A zijn de volgende 8 teams uit de halve finale geplaatst voor de finale:

  1. [uit Poule A] Wingerd_A1: Joshua, Armin, Tim, Rhyan, Tim E
  2. [uit Poule B] Jenapleinschool_A1: Sep, Jon, Midas, Joris, Leon
  3. [uit Poule C] Van_Heemstraschool_A1: Maurits , Tim, Hainy, Christiaan
  4. [uit Poule D] Atelier_A1: Jade, Jurre, Jayden, Kaya, Emma
  5. [uit Poule E] Wilgenburg_A1: Cas, Leon, Timo, Joshua
  6. [uit Poule F] Werkschuit_A1: Jim, Fabian, Ilyas, Joeri
  7. [uit Poule G] als eerst geplaatst op onderling resultaat Geert_Groteschool_A2: Linus, Jasper, Marius, Annemijn
  8. [en ook uit Poule G] met een gelijk aantal punten Vlieger2_A1: Sander, Yasmijn, Juiliette, Madelief

De teamsamenstelling mag in de finale uit andere spelers van dezelfde school bestaan.

Voor de finale in Categorie B zijn de volgende 8 teams geplaatst:

  1. [uit Poule H] Mozaïek_B1: Milan, Jonas, Jack, Elin
  2. [uit Poule I] als eerst geplaatst op onderling resultaat Geert_Groteschool_B2: Mees, Mels, Hugo, Lexie
  3. [en ook uit Poule I] met een gelijk aantal punten Saffier_B2: Ivo, Stan, Louren, Levi
  4. [uit Poule J] Morgenster_B1: Nout, Ruben, Max, Nathan
  5. [uit Poule K] Sprankel_B1: Tabitha, Lieke, Ismaël, Matthijs
  6. [uit Poule L] Vlieger3_B1: CarlijnH, CarlijnB, Laurine, Anniek, Vita
  7. [en ook uit Poule L] de beste nummer 2 van categorie B Aquarel_B2: Leoni, Kian, Tobias, Roan
  8. [uit Poule M] Jenapleinschool_B1: Bas, Max, Tobias, Tijs

Ook in categorie B mag de teamstelling gewijzigd worden, zolang alle spelers maar van de zelfde school én uit groep 3 t/m 6 komen.

 

Uitslagen halve finale 4 maart 2020

Wethouder Van Willigen deed de eerste zet bij de Werkschuit en de Vlieger2 op het live board

 

Halve finale in volle gang

 

Download de Uitslagenformulieren van de halve finale (pdf-bestand van 1,2MB).

 

Aanmelding

Op woensdag 4 maart 2020 organiseert het Zwols Schaak Genootschap (ZSG) in samenwerking met het Deltion College (hosting van het event) en SportService Zwolle (communicatie naar scholen) de halve finale van het schaakkampioenschap voor basisscholen. Alle teams spelen gelijktijdig van 13:30 tot omstreeks 17:00 uur de schaakpartijen in het Deltion College aan de Mozartlaan 15 in Zwolle. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden. Alle deelnemers ontvangen een vaantje. De winnaars van de poulewedstrijden op 4 maart spelen op 11 maart 2020 in de finale.

Regels bij aanmelding
• Een school mag meerdere teams van 4 spelers samenstellen uit één of meerdere groepen (3 t/m 8).
• Een team samengesteld uit kinderen van groep 3 t/m 6 mag meedoen in categorie B.
• Een team met deels of uitsluitend kinderen uit groep 7 of 8 doet mee in categorie A.
• De teams worden begeleid door een docent of door een ouder:

o De begeleider helpt de kinderen de juiste schaaktafel te vinden en vult de uitslagenbriefjes in.
o De begeleider hoeft de regels van het schaakspel niet te kennen, maar het mag natuurlijk wel.
o Via email ontvangt de begeleider een toernooiboekje met de poule-indeling, het toernooireglement en diverse andere wetenswaardigheden.

• Het aanmeldformulier dat scholen via SportService Zwolle hebben ontvangen, kan tot uiterlijk vrijdag 7 februari 2020 gemaild worden aan Marco Welink van SportService Zwolle.
• Teams die aangemeld zijn na vrijdag 7 februari 2020 kunnen alleen meedoen als er nog plek is. Er is momenteel nog ruimte voor 1 team in de A-categorie en 1 team bij in de B-categorie. Toekenning van de lege plekken gebeurt op volgorde van aanmelding.

Nadere informatie wordt gepubliceerd op www.zwols-sg.nl.

Eerst nog wat oefenen op school?
ZSG kan schaakborden en schaakstukken uitlenen wanneer er op school geen of niet genoeg schaakmaterialen zijn.

 

Hieronder staan de teams die zich hebben aangemeld (bijgewerkt t/m  3 maart 2020):

1. [A4] Aquamarijn A1: Ammiel, Jesse, Ruben, Senne
2. [K4] Aquarel B1: Hanna, Jonas, Siebe, Chris
3. [L5] Aquarel B2: Leoni, Kian, Tobias, Roan
4. [H5] Aquarel B3: Lennart, Milan, Boaz, Ruben
5. [D1] Atelier A1: Jade, Jurre, Jayden, Kaya, Emma
6. [M3] Atelier B1: Joep, Elin, Hidde, Teije, Noud
7. [G2] Campherbeek A1: Silvester, Jasper, Luna, Simon
8. [A3] Duyvencamp A1: Elmar, Joris, Francijn, Jorieke
9. [M6] Duyvencamp B1: Mats, Joseph, JortR., JortJ.
10. [A5] Emmaschool A1: Lucas, Jurre, Süleyman, Marijn
11. [E6] Emmaschool A2: Guido, Cosmo, Andy, Lucas, Freek
12. [C1] Emmaschool A3: Elsemarieke, Juna, Imme, Annemijn, Marthe
13. [J1] Emmaschool B1: Zaïr, Jaynoah, Isaak, Annemijn
14. [K2] Emmaschool B2: Cas, Robin, Bente, Nyne
15. [F2] Festival A1: Tijn, Lotte, Aminn, Pepijn
18. [F3] Geert_Groteschool A1: Maurits, Laurens, Sophie, Anouk
19. [G4] Geert_Groteschool A2: Linus, Jasper, Marius, Annemijn
20. [K5] Geert_Groteschool B1: Daan, Kalle, Gijs, Laura
21. [I6] Geert_Groteschool B2: Mees, Mels, Hugo, Lexie
22. [B5] Ichthus A1: Timon, Casper, Abel, Tiege
23. [I5] Ichthus B1: Hessel, Robin, Simon, Jelmer
24. [J6] Ichthus B2: Jelte, Julian, Imme, Milan
25. [K1] Ichthus B3: Eline, Kobe, Owen, Sjoerd
26. [B4] Jenapleinschool A1: Sep, Jon, Midas, Joris, Leon
27. [M2] Jenapleinschool B1: Bas, Max, Tobias, Tijs
28. [C2] Kopakker A1: Stan, Boyd, Rogier, Pepijn
29. [D2] Montessorischool A1: Marloes, Marijn, Ferre, Sven
30. [L3] Montessorischool B1: Tijn, Tije, Juliët, Jonathan
31. [J2] Morgenster B1: Nout, Ruben, Max, Nathan
32. [G3] Mozaïek A1: Sem, Kian, Ezra, Aafke
33. [H4] Mozaïek B1: Milan, Jonas, Jack, Elin
34. [J5] Octopus B1: Kevin, Max, Mats, Jurre
35. [L1] Phoenix B1: Nanne, Chris, Sepp, WillemD, WillemB
36. [H2] Saffier B1: Sophie, Zamar, Jefta, Nils
37. [I3] Saffier B2: Ivo, Stan, Louren, Levi
38. [J4] Saffier B3: Maurits, Sem, Chiel, Josia
39. [A2] Schatgraver A1: Luuk, Joost, Lars, Emanuël
40. [B3] Schatgraver A2: Marten, Lucas, Hanna, Axel
41. [C4] Schatgraver A3: Silvian, Seth, Ruben, Mart
42. [K6] Schatgraver B1: Lotta, Noël, Ruben, Loïs
43. [M1] Schatgraver B2: Raymond, Timo, Eva, Boaz
44. [H3] Schatgraver B3: Jochem, Niek, Ruben, Joachim
45. [F1] Smaragd A1: Aron, Joey, Hugo, Jop
46. [I4] Smaragd B1: sanne, Reneé, Levi, Jelle, Jolijn
47. [B1] Sprankel A1: Tobias, Jonathan, Niël, Floris
48. [K3] Sprankel B1: Tabitha, Lieke, Ismaël, Matthijs
49. [C6] Springplank A1: Ihsan, Selena, Nisanur,
51. [E2] Talentum A1: Maxime, Milan, Gijs, Saar, Reinout
52. [D5] Toonladder A1: Alexia, Mia, Dilano, Ubada
53. [B6] Toonladder A2: Roan, Dimateo, Louise, Lucien, Xavienio
54. [C5] Van_Heemstraschool A1: Maurits , Tim, Hainy, Christiaan
55. [A6] Van_Heemstraschool A2: Lars, Joris, Nick, Jesse
56. [E1] Van_Heemstraschool A3: Vera, Stan, Noren, Jesper
16. [G6] Vlieger2 A1: Sander, Yasmijn, Juiliette, Madelief
50. [L2] Vlieger2 B1: Ralph, Jesse, Simon, Emmelie
17. [M5] Vlieger2 B2: Bjorn, Wout, Koen,
57. [E3] Vlieger3 A1: Kyra, Sefa, Sanne, Brinn, Zeb
58. [F4] Vlieger3 A2: Amber, Lieke, Arda, Rens
59. [G5] Vlieger3 A3: Daan, Arthur, Eray, Kevin
60. [D6] Vlieger3 A4: Emma, Anwar, Jonathan, Nara
61. [L4] Vlieger3 B1: CarlijnH, CarlijnB, Laurine, Anniek, Vita
62. [H6] Vlieger3 B2: Luuk, Matthijs, Saffana, Elin, Saar
63. [I1] Vlieger3 B3: Keano, Yunuen, Teun, Stan
64. [D3] Wendakker A1: Lois, Rowin, Stijn, Rik, Merlijn
65. [F6] Werkschuit A1: Jim, Fabian, Ilyas, Joeri
66. [G1] Werkschuit A2: Joran, Dario, Omar, Haider
67. [L6] Werkschuit B1: Douwe, Olaf, Thymo, Mik, Sam
68. [E4] Wilgenburg A1: Cas, Leon, Timo, Joshua
69. [F5] Wilgenburg A2: Arthur, Kenji, Justin, Julian
70. [M4] Wilgenburg B1: Simon, Kai, Nahom, Sam
71. [A1] Wingerd A1: Joshua, Armin, Tim, Rhyan, Tim E
72. [B2] Wingerd A2: Xavio, Fejaz, Ruben, Merijn
73. [H1] Wingerd B1: Joep, Marnix, Paco, Levy, Stijn
74. [C3] Zevensprong A1: Ruth, Thijs, Dengbaz, Lukas
75. [D4] Zevensprong A2: Chris, Merijn, Silvijn, Mees
76. [E5] Zevensprong A3: Jary, Jasper, Mats, Maurits
77. [I2] Zevensprong B1: Ralph, Raf, Iris, Imke
78. [J3] Zevensprong B2: Ayaz, Ymre, Matthijs, Fabian, Jacob